burçsan
kalite

Firmamız 1981 yılında Burçsan Lastik adıyla otomobil ön takım salıncak burçları imalatıyla küçük bir atölye olarak faaliyetine başlamıştır. 1985 yılında faaliyet alanını otomobil cam , kapı ve bagaj lastikleri üretimiyle değiştirmiştir.
35. yılını aşmış bilgi birikimi ve deneyiminin ileri teknoloji ile harmanlanması sonucu 10 000 m2 kapalı alana sahip tesisinde kauçuk ve plastik esaslı profil üretimine devam etmektedir.
Ürünlerini TS 4709 ISO 9001 : 2015 standartlarına uygun üretmekte ve sunmaktadır.Müşteri memnuniyetini esas kabul ederek, kaliteyi üretirken sağlamak çalışma prensibimiz haline gelmiştir.
Gelişen teknolojisiyle müşteri beklentilerine 10000 i aşkın ürün ile cevap veren firmamız , ağırlıklı olarak EPDM ,NBR, SBR , CR kauçuk türlerinin yanı sıra PVC ve TPE ham maddeler ile ürün yelpazesini her geçen gün arttırarak yurt içi ve yurt dışı pazarda bir çok firmanın tedarikçisi konumunda olup ROSH ve REACH uygunluk anlayışıyla Avrupa normlarında üretim yaparak müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir.
Konusunda uzman genç ve dinamik kadrosuyla güvenilir imalatçı , rekabetçi, fiyat, zamanında ve istenen miktarda teslim prensibi ile hareket ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
‘’Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı : hizmette dürüstlük ve kalitedir.’’ prensibiyle çalışan BURÇSAN LTD.ŞTİ. değerli müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin göstereceği yakın ilgi ve destek ile bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
Değerlendirmelerinizi rica eder , bu vesile ile işlerinizde kolaylıklar ve başarılar dileriz.
Saygılarımızla;